Mam na imię Bogdan mieszkam na stałe w USA NJ 34 lata . Mam na imię Pracuję w NY na Qeensie jestem jestem uczciwym facetem nie lubię kłamstwa , nie lubię pisać o sobie wydaje mi się że najlepiej jest porozmawiać z drugą osobą myślę że po rozmowie można trochę rozpoznać człowieka ???? pozdrawiam wszystkich odwiedzających. Mój Profil ????