Boz7

About me

Sex:
Female
Age:
61 years old
Zodiac sign:
Scorpio
Marital status:
divorced
Education:
college
Localization:
United States, Arizona, Pima, Tucson

Appearence & character

Smoking:
I don't smoke
Alcohol:
I drink occasionally
Children:
I have children
Height:
168
Figure:
medium
Languages I can communicate in:
polish, english
What are you looking for?:
friendship, long-term relationship
My religion is:
Christianity, other

About

Semiretired, mieszkam w jednym z najpiękniejszych miast Ameryki.Stoję nogami na ziemi. Szukam Partnera i Kumpla dla siebie i dla mojego syna który ma tylko fizyczna formę inwalidztwa i chętnie tez sobie pogada i pożartuje czasem z kimś fajnym.Nie szukam sponsora,czy pomocnika, mam obowiązki ale mam tez czas wolny od obowiązków. Nic na sile a czas pokarze. Jestem kreatywna, wesoła, mam liczne zainteresowania od zdrowego jedzenia po układanie mozajek. Mam poczucie humoru, mogę pogadać na każdy temat. Ucze się szybko i jestem ciekawa życia i nowych rzeczy. Pogodna osobowość wrodzona, ze tak to określę.Nie do ukrycia będzie od pierwszej chwili ze lubie sie śmiać i biorę życie na wesoło nawet jak zwiera szczyptę soli. Kiedy sytuacja wymaga podchodzę serio do problemow które musze rozwiązać/załatwić

Looking

Towarzysza, przyjaciela zeby spędzać milo czas. Nie ma tu depresji, nie ma tu sztuczności, fochów i gier. Zycie jest krótkie trzeba je doceniać i trzeba je przeżyć jak najlepiej w spokoju i radości.

My Interests

Spacery z psem, ogródek,fotografia,siłownia, lubie eksperymentować w kuchni,Lubie pływać cały rok nawet jak jest lekka arizonska zima, grylowac, łowić ryby bym lubiła jakby mnie ktoś nauczył,lubie nature dlatego mieszkam blisko niej.Lubie lekki hiking w Tucson, w Sedona. Lubie dobre filmy i muzykę. Uwielbiam fotografie.Syn mnie wyciąga na heavy metal koncerty czasem także mam terapie odmładzające ducha.Mam 60 lat a czuje się na 25.Super mix, doświadczenie zyciowe i młodość ducha. Nie lubie ludzi co kłamią i manipulują. Moge pogadać na każdy temat. Nie lubie kanapowców z nosem w sporcie w TV całymi dniami,lubie ludzi aktywnych bo sama taka jestem. Lubimy z synem wypady do Kalifornii, Nevady i po Arizonie.Mieszkamy w pieknych okolicach i próbujemy korzystać z tego ile się da zeby sobie zrekompensować to czego nie mozemy robic.